Mocne wsparcie...

Dla wielu osób 22. dzień miesiąca jest szczególnym dniem. Jest to dzień modlitw ze świętą Ritą, tzn. tego dnia zapraszamy do naszej modlitwy tę wyjątkową Świętą. Tak będzie też w najbliższy poniedziałek w Winowie! Tego dnia bierzemy również za naszych wstawienników Świętych i Błogosławionych, których rekikwie mamy w naszym kościele: ojca Pio, Bartolo Longo, Matki Czackiej, Jana Pawła II, Siostry Faustyny, Ojca Pio, misjonarzy Michała i Zbigniewa, Karoliny, naszego ojca Alojzego Ligudy.

Zapraszam na godz. 18.00 na modlitwę różańcową, a po niej na Mszę świętą, odprawioną w intencjach wszystkich uczestników nabożeństwa oraz intencjach modlitewnych, które będzie można zostawić w koszyku, który będzie stał na stoliku przy wejściu do kościoła.