Poradnia rodzinna

Od początku roku 2023 serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE do naszej Parafii. Konsultacje poprowadzi p. psycholog Kamila Figura.

Poniżej kilka słów o tej inicjatywie:

Gdzie?
     W Poradni Rodzinnej, która mieści się w budynku kościoła parafialnego na poziomie -1.

Kiedy?
     Każdy drugi i trzeci piątek miesiąca w godzinach wieczornych: 19:00 – 21:00

Jak się umówić?
     Telefonicznie lub smsem: 509 403 569

Komu adresowane jest wsparcie?
     Dzieciom, młodzieży i dorosłym.

W jakich sytuacjach warto skorzystać?
    - Kiedy nie radzisz sobie z emocjami.
    - Kiedy nie układa się w rodzinie.
    - Posiadasz niską samoocenę.
    - Czujesz się zagubiony/a i nie wiesz dokąd zmierzać.
    - Masz problem w budowaniu relacji.
    - Przechodzisz kryzys.
    - Poszukujesz swojej drogi zawodowej lub prywatnej.

Kto to jest p. Kamila Figura?
Psycholog, konsultant, coach, doradca zawodowy, który towarzyszy i wspiera podczas całego procesu, budując przy tym atmosferę otwartości i zrozumienia. Nie ocenia a inspiruje do działania. Uważnie słucha. Rozwija kompetencje społeczne u młodych osób, motywuje do działania nawet tych, którzy uważają, że to nie ma sensu. Uczy, jak radzić sobie ze stresem w codziennym życiu. Pokazuje, w jaki sposób kontrolować emocje. Zawsze wydobywa z człowieka to, co najlepsze, pokazując mu jego potencjał.