Listopadowe dni...

We wtorek,1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto, które zaprasza nas do tego, aby wspomnieć wielkich i małych, niezwykłych i zwyczajnych świętych. W naszym parafialnym kościele Msze święte będą odprawiane o godz. 8.00 i o godz. 10.30. Popołudniu zaś, o godz. 14.00 odprawimy tradycyjne nabożeństwo z modlitwą za naszych zmarłych krewnych. Po nabożeństwie udamy się w procesji na cmentarz.

W środę, 2 listopada, przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, tzw. dzień zaduszny. W tym dniu Msze św. za zmarłych polecanych dobremu Bogu w wypominkach będą odprawiane o 8.00 i 18.00. Po obu Mszach świętych udamy się w procesji na nasz parafialny cmentarz.

Poniżej zamieszczam plan na najbliższe listopadowe dni:

Wtorek (1.11.2022) – UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
8.00 – Za ++ z rodzin Heinrich, Wilczek, Liguda, i wszystkich ++ z pokrewieństwa
10.30 – 1. Ku czci Wszystkich Świętych i bł. ojca Alojzego w intencjach Parafian, wszystkich przyjeżdżających do naszego kościoła i sanktuarium i wszystkich mieszkańców Winowa
             2. Ku czci Ducha Świętego w int. naszej misjonarki Magdy Miki (db)
14.00 – nabożeństwo za zmarłych (wypominki) i procesja na cmentarz

Środa (2.11.2022) – WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
         Po Mszy świętej procesja na cmentarz i różaniec za zmarłych
18.00 – Msza św. za + ks. Huberta Skomudka, ++ budowniczych naszego kościoła i sanktuarium oraz wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach
        Po Mszy świętej procesja na cmentarz i różaniec za zmarłych

Czwartek (3.11.2022) – I czwartek miesiąca
15.00 – Msza św. w sanktuarium
18.00 – Różaniec za zmarłych z wypominkami
18.30 – Msza szkolna: Za + Ryszarda Haczyka, ++ z pokr. i dusze w czyśćcu cierp.
19.15 – spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców
21.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu w int. dzieci i młodzieży

Piątek (4.11.2022) – I piątek miesiąca, św. Karola Boromeusza
8.30 – odwiedziny chorych i osób starszych
18.00 – Różaniec za zmarłych z wypominkami
18.30 –Ku czci NSPJ w intencjach czcicieli Serca Pana Jezusa (db) oraz ++ czcicieli NSPJ

Sobota (5.11.2022) – I sobota miesiąca
7.00 – Różaniec za zmarłych z wypominkami
7.30 – Za + Antoniego Dusza i dusze w czyśćcu cierp. (int. od Damiana Wójcika)
8.10 – nabożeństwo I soboty

Niedziela (6.11.2022) – XXXII Niedziela zwykła – kolekta diecezjalna
8.00 – Za + syna Kazimierza i męża Adolfa Sokolnickich, ++ rodz. Marię i Adama Domańskich, + zięcia Leszka Pieniakowskiego i dusze w czyśćcu cierp.
10.30 – 1. Ku czci Anioła Stróża w int. Marii Małgorzaty Gudzikowskiej w dniu chrztu świętego, jej rodziców Agaty i Kacpra, rodziców chrzestnych i rodzeństwa
             2. W int. Mirosława Musiała z ok. 50 urodzin, jego brata bliźniaka Adama oraz całej rodziny i przyjaciół (db)
15.00 – Różaniec za zmarłych z wypominkami
16.00 – W int. Katarzyny i Bernarda Tomsa w 9 r. ślubu i ich syna Krzysia z ok. urodzin