Klub Seniora w lutym

Do pracy nad duszą swoją, nad zbawieniem swoim nigdy nie jest za wcześnie ani nigdy za późno. Tak mówił bł.Alojzy Liguda (Chleb i sól). Poniżej podajemy plan spotkań, które odbywają się w Domu Ojca przy ul. Prószkowskiej 196 w ramach Klubu Seniora. Zaczynamy o 10.00 wspólną kawą – kończymy o 13.00 wspólnym posiłkiem.

5 lutego – środa
Warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska

7 lutego – piątek
11.00 - Wokół Słowa - ks. Eugeniusz Ploch

11 lutego – wtorek
9.00 – Msza Święta z okazji Światowego Dnia Chorego; Po Mszy spotkanie przy kawie w Domu Ojca

14 lutego – piątek
Filmowy Poranek – „Uroki życia”

19 lutego – środa
Warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska

21 lutego – piątek
11.00 - Wokół Słowa - ks. Eugeniusz Ploch

26 lutego – środa
11.00 – Warsztaty z decoupage’u – s. Ewelina

28 lutego – piątek
Warsztaty z psychologiem – panią Katarzyną Juros

„Uroki życia” to pełna humoru i ciepła komedia brytyjska. Ellie (Hayley Atwell) przyjeżdża do swojej siostry Kate (Orla Brady), która prowadzi dom spokojnej starosci, aby zarobić na wycieczkę. Przed świętami większość rezydentów wraca do swoich rodzin. Niestety Kate musi odwiedzić chorą matkę, więc zostawia siostrę z czwórką najbardziej nieznośnych pensjonariuszy znaną jako "hardcorowa". Ellie postanawia urządzić wspólną wigilię, co przyjdzie jej z trudem...

Ponieważ 11 lutego, we wtorek, obchodzimy Światowy Dzień Chorego, zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą w winowskim Kościele. Po Mszy Św. spotkanie przy kawie w Domu Ojca. Spotkanie 11 lutego będzie ZAMIAST spotkania środowego. Tak więc 12 lutego spotkania w Klubie Seniora NIE BĘDZIE.

Światowy Dzień Chorego to święto chrześcijańskie obchodzone corocznie 11 lutego, ustanowione przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku w liście do przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Duszpasterstwa Służby Zdrowia kardynała Fiorenza Angeliniego.

Z wdzięcznością i serdecznym zaproszeniem do udziału w spotkaniach oraz kontakt: Beata Maliszkiewicz (600 967 050)