Wrzesień w Klubie Seniora

Po wakacyjnej przerwie ruszają spotkania w Winowskim Klubie Seniora. W najbliższą środę zapraszamy na pierwsze spotkanie; zaś w piątek o godz. 12.00 Msza św. w intencji wszystkich osób starszych, seniorów oraz prowadzących Klub Seniora, a także w int. Stowarzyszenia bł. ojca Alojzego Ligudy.

Poniżej plan spotkań na wrzesień!

4 września – środa 10.30 – Warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska 11.30 – Kronika Klubu Seniora

6 września – piątek 11.00 – Wokół Słowa - ks. Eugeniusz Ploch 12.00 – Msza Św. w intencji Stowarzyszenia bł. Alojzego Ligudy oraz członków Klubu Seniora

11 września – środa Wycieczka do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach – ruszamy o 10.00 sprzed Domu Ojca.

13 września – piątek 11.00 –Teatrzyk Seniorzy dla dzieci – pani Beata Maliszkiewicz/ 11.00 – Zdrowy kręgosłup – pani Aneta Szadkowska 12.00 – Wokół Słowa - ks. Eugeniusz Ploch

18 września – środa 10.30 – Warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska 12.00 – Ćwicz umysł – pani Dominika Pasoń

20 września – piątek 11.00 – warsztaty artystyczne – pani Marzena Muszyńska 12.00 –– Stary Testament w malarstwie: od Abrahama do Mojżesza pani Maria Bitka

25 września – środa 10.30 – Warsztaty malarskie – pani Nina Skorupska 12.00 – Teatrzyk Seniorzy dla dzieci – pani Beata Maliszkiewicz/ 12.00 – Zdrowy kręgosłup – pani Aneta Szadkowska

27 września – piątek 10.30 – Poranek filmowy - „Cudowny chłopak” 12.00 – Wokół Słowa - ks. Eugeniusz Ploch

Z radością zapraszamy na pierwsze po przerwie wakacyjne spotkanie w Klubie Seniora. Zapraszamy stałych bywalców i nowe osoby, które chciałyby dołączyć do nas. Winowski Klub Seniora jest otwarty dla wszystkich!

Wracamy do naszych zajęć Nordic walking - Maszerujemy z kijkami - Wszystkie osoby chętne do wspólnego marszu zapraszamy w środy i piątki o godzinie 9.30. Kijki zapewniamy!

Zapraszamy na kolejną projekcję w ramach naszych Poranków Filmowych – tym razem to kino familijne: amerykański film „Cudowny chłopiec” opowiada historię chłopca, który ma zdeformowaną twarz. Rozpoczyna naukę w nowej szkole i postanawia udowodnić kolegom, że piękno to więcej niż wygląd.

Z wdzięcznością i serdecznym zaproszeniem do udziału w spotkaniach: Beata Maliszkiewicz (600 967 050) i Aneta Szadkowska (668 434 286)

„Nie ma pewniejszej drogi do osiągnięcia harmonii wewnętrznej i do pokoju ducha – nad miłość".
bł. o. Alojzy Liguda