Kurs Alpha

Kurs Alpha Winowie! Właściwie dla każdego kto szuka, kto pyta, kto jest ciekawy. Zapraszamy na pierwszą edycję Kursu Alpha, która odbędzie się przy naszej parafii. Pierwsze spotkanie zaplanowane jest na poniedziałek 19 lutego 2024 o godz.19.30 w auli pod Kościołem. Być może jest to czas dla Ciebie lub kogoś z Twoich znajomych, kogo w naszym imieniu, mógłbyś zaprosić.

Na każdym spotkaniu czeka na Ciebie smaczna kolacja, ciekawy film i rozmowa w małej grupie. To po prostu dobra okazja, żeby odkrywać życie, wiarę i sens. Kurs jest darmowy, składa się z 10 spotkań, każde spotkanie będzie dotyczyło innego tematu. Jest to miejsce, gdzie możesz zadawać pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami w przyjaznej atmosferze.

A więc:
* Jeżeli uważasz, że Chrześcijaństwo jest nudne, a Twoja wiara to rutynowe działanie – Kurs Alpha jest dla Ciebie.
* Masz mnóstwo pytań i wątpliwości- Kurs Alpha jest dla Ciebie
*Jeśli nie doświadczasz miłości w swoim życiu – Kurs Alpha jest dla Ciebie.

Zapisy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfV0Buz62gDKxk8bcssAepL0lFNPSSrTmMr_So2wiZwSMEXqw/viewform?usp=sf_link

Kontakt: Aneta (505 233 701) lub: wzwiastowania@gmail.com

DO ZOBACZENIA!