Od 28 stycznia...

Niedziela (28.01.2024) – IV Niedziela zwykła – kolekta parafialna
8.00 – Za + mamę i babcię Ewę Wojteczek w 6 r. śm., + jej męża Jerzego, + męża i tatę Krzysztofa Laszczaka, ++ z pokr. i dusze w czyśćcu cierp.
10.30 – 1. W int. Joanny i Jerzego Mików z okazji urodzin oraz całej rodziny (db)
             2. Ku czci Anioła Stróża w int. Leona Kozioł, jego rodz. Agnieszki i Konrada, rodziców chrzestnych i rodzeństwa (db)
             3. W int. Stanisława Jarockiego z podziękowaniem za szczęśliwą operację oraz prośbą o zdrowie i błogosławieństwo dla całej rodziny (db)
15.00 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Za + siostrę Ewę Błażejowską, ++ z pokr. i dusze w czyśćcu cierp.

Poniedziałek (29.01.2024)
18.30 – Za ++ Martę i Alfreda Buhl, + ojca Stanisława Wójcika, ++ z rodz. Buhl, Poliwoda i Wójcik i dusze w czyśćcu cierp.

Wtorek (30.01.2024)
18.30 – W int. Przemysława Niemiec z ok. 48 r. urodzin, jego żony Moniki oraz dzieci Maćka, Janka, Zosi i Gosi (db)

Środa (31.01.2024)
18.30 – Za ++ rodz. Stefanię i Stanisława Dziewałtowskich, + brata Jacka, + z rodziny i dusze w czyśćcu cierp.

Czwartek (1.02.2024) – I czwartek miesiąca
15.00 – Ku czci MB Trzykroć Przedziwnej w intencjach nawiedzających Sanktuarium
18.30 – Msza szkolna: W int. Julii Krąbel z ok. 18 urodzin, jej rodz. Bogusławy i Przemysława oraz braci Krzysia i Jasia (db)
19.15 – spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców
21.00 – Adoracja w intencji dzieci i młodzieży

Piątek (2.02.2024) – święto Ofiarowania Pańskiego, Dzień Życia Konsekrowanego – kolekta przeznaczona na Zakony Klauzurowe + POŚWIĘCENIE GROMNIC
9.00 – Ku czci NSPJ w int. żyjących i zmarłych czcicieli NSP oraz w intencjach naszych Sióstr posługujących w naszej parafii oraz wszystkich osób konsekrowanych
10.00 – odwiedziny chorych i osób starszych z posługą sakramentalną
18.30 – Za + żonę i matkę Ingeborgę Pogrzeba w 30 dzień po śm., a także za jej ++ rodz. Jana i Marię Rink, ++ z pokr. Rink i Pogrzeba i dusze w czyśćcu cierp.
20.00 – Msza święta w int. Małżonków: o potomstwo dla nich + Spotkanie formacyjne w auli

Sobota (3.02.2024) – I sobota miesiąca + błogosławieństwo ku czci św. Błażeja
7.00 – różaniec wynagradzający
7.30 – Za + ks. Edwarda Gogolloka w 30 dzień po śm. i dusze w czyśćcu cierp.
8.10 – nabożeństwo pierwszo-sobotnie
9.00 – rozbiórka stajenki (prośba o pomoc na ok. 2 godziny)

Niedziela (4.02.2024) – V Niedziela zwykła – kolekta diecezjalna
8.00 – W int. Mateusza Zielińskiego z ok. 15 ur., jego rodziców Ani i Macieja oraz braci Łukasza i Adama (db)
10.30 – W int. Marzeny Owczarek z ok. 41 ur., jej męża Krzysztofa, syna Stasia z ok. 8 ur. i wszystkich dzieci, rodziny i przyjaciół (db)
15.00 – Nieszpory niedzielne
16.00 – Ku czci bł. Ciary Luce Badano w int. Róży Różańcowej Rodziców modlących się za dzieci (Dominika Pasoń)

Ogłoszenia na niedzielę 28 stycznia 2024:

1. Wszystkim Parafianom, Gościom, Przyjaciołom i Ofiarodawcom naszej parafii dziękuję serdecznie za obecność i wspólnotę wiary. Dziękuję za zaufanie i wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii składane w czasie kolekty, procesji wokół ołtarza, do skarbon oraz wpłaty na konto parafialne. Niech dobry Bóg każdemu z Was hojnie błogosławi! Bóg zapłać.

2. Dziś serdecznie zapraszam na 15.00, na Koronkę do Bożego Miłosierdzia do Sanktuarium.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do spowiedzi i do udziału w odpowiednich nabożeństwach.

4. W czwartek (I czwartek miesiąca) zapraszam na Mszę św. o 15.00 do sanktuarium/

5. W czwartek wieczorem zapraszam na Mszę św. szkolną, a po niej spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.

6. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej); Msze święte w naszym kościele: rano o 9.00; wieczorna o 18.30 i w ramach spotkań dla małżeństw starających się o potomstwo o 20.00. Proszę aby przynieść w tym dniu świece gromniczne.

7. W piątek odwiedziny chorych rozpoczną się o godz. 10.00.

8. W sobotę przypada I sobota miesiąca: o 7.00 różaniec wynagradzający, o 7.30 Msza święta i 0 8.10 adoracja pierwszosobotnia. W sobotę rano Msza święta będzie odprawiona w int. śp. ks. Edwarda Gogolloka w 30 dzień po śmierci. Serdecznie zapraszam. Po Mszy świętej będzie udzielane błogosławieństwo świętego Błażeja.

9. Również w sobotę będziemy rozbierać stajenkę w naszym kościele. Proszę o pomoc młodzież i dorosłych. Rozpoczniemy tę akcję o godz. 9.00.

10. Sprzątanie kościoła za tydzień (3 lutego): Barbara Kuśnierz, Klaudia Mróz, Gabriela Bryś, Beata Andrzejewska-Kucaj, Monika Bilik.

Tylko Jezus jest Panem!