LSO - ministranci - zdjęcia

Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata to dzień, w którym swoje święto obchodzą Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej oraz posługujący przy ołtarzu w czasie liturgii, czyli ministranci, lektorzy, akolici, marianki i zakrystianie (w naszej parafii s. Ewelina). W naszej winowskiej parafii w czasie Mszy św. o 8.00, modliliśmy się w intencji Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii, a o 10.30 w int. najmłodszych "szafarzy ołtarza". W czasie tej Mszy do grona ministranów zostali włączeni Filip Damboń, Tobiasz Baron i Maksymilian Minor; strój lektorski przyjął Mateusz Zieliński, natomiast kołnierz ministrancki otrzymali Franek Owczarek i Karol Pasoń. Dwóch chłopców zgłosiło się na "kandydatów na kandydata, na ministranta": Filip i Jasiu... Zobaczymy co będzie dalej.

Panom, chłopcom, s. Ewelinie i mariankom, które uświetniły wczorajszą uroczystość serdecznie dziękuję za służbę i posługę w Kościele. Dziękuję również Rodzicom za katolickie wychowanie i prowadzenie swoich dzieci!

Poniżej link do galerii zdjęć z tego wydarzenia (dziękuję Kamili i Rafałowi D. za posługę medialną, czyli zrobienie zdjęć i zamieszczenie ich w galerii).