Spotkanie Rodzin

Pozdrawiam wszystkie zaprzyjaźnione rodziny! Czas ostatnich miesięcy dla wielu z Was był bardzo trudny. Dla niektórych jest taki do dziś. Wielu bardzo brakowało Spotkań Rodzin... W takich warunkach jakie są, serdecznie zapraszam w najbliższą niedzielę 6 września, na godz. 16.00 do Winowa na Spotkanie Rodzin, które ze względu na okoliczności, będzie wyglądać inaczej niż dotychczas (rozpocznie się o 16.00, a nie o 17.00).

Spotkanie Rodzin będzie Mszą świętą w intencji małżeństw i rodzin. W czasie Mszy podzielę się Słowem Bożym, które "zastąpi" dotychczasową konferencję dla małżonków oraz udzielę błogosławieństwa każdej rodzinie indywidualnie.

Po Mszy św. będzie możliwość spotkania w auli pod kościołem lub na placu kościelnym. Nie będzie jednak zorganizowanej opieki dla dzieci.

Niech dobry Bóg każdego z Was prowadzi i + błogosławi! Czekam na Was w Winowie!

ks. Gienek