FOTO - Boże Ciało

Za każdą małą rzeczą, za każdym dźwiękiem, za każdym kwiatem, za każdym pięknem, za wszystkim stoi zawsze jakiś człowiek. Serdecznie dziękuję osobom, które przyczyniły się do pięknego przeżycia uroczystości Bożego Ciała, które przygotowały ołtarz przy krzyżu misyjnym, przygotowały trasę wokół kościoła, skosiły trawę i zadbały o porządek placu kościelnego, przyniosły płatki kwiatów do sypania w czasie procesji, podarowały maszty i flagi biało-żółte, przyozdobiły swoje domy symbolami religijnymi, wzięły udział w procesji, wzięły udział w wieczorze uwielbienia wieczorem oraz go poprowadziły. Choć nie było procesji ulicami Winowa, było naprawdę pięknie.

Zapraszam do zerknięcia na zdjęcia z tej uroczystości (foto: Rafał Damboń): http://parafia.winow.pl/2016-01-30-21-07-53/galeria-zdj%C4%99%C4%87/category/97-bo%C5%BCe-cia%C5%82o-2020.html

Serdeczne podziękowania dla Fotografa!