Na najbliższe dni...

W niedzielę 31 maja nasza parafia świętuje swój doroczny ODPUST! Dzień do którego przypisana jest łaska odpuszczenia przez Boga wszystkich grzechów i kar, na które przez grzeszne życie zasługujemy... To jest naprawdę wielki dzień i wielka łaska! Serdecznie wszystkich Parafian i Gości zapraszam do nawiedzenie naszego kościoła i udziału w nabożeństwach tego dnia.

W poniedziałek Odpust przypisany jest Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwnej i również łaski związane z dniem i miejscem.

Odpustem rozpoczniemy czas naszych parafialnych rekolekcji, które poprowadzi ks. Józef Krawiec (kapelan więzienny, założyciel BARKI). Rekolekcje potrwają do środy.

Msze z nauką rekolekcyjną w niedzielę: 8.00; 10.30 i 16.00.

Msze z nauką rekolekcyjną od poniedziałku do środy: 8.00 i 18.30.

Okazja do spowiedzi codziennie godzinę przed Mszą świętą!

Poniżej plan nabożeństw:

Niedziela (31.05.2020) – ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – ODPUST PARAFIALNY

8.00 – W int. Jerzego Janecko z ok. 65 urodzin, jego żony Teresy oraz dzieci z rodzinami i całe pokrewieństwo(db)
10.30 – SUMA ODPUSTOWA – ks. Józef Krawiec
        1. Ku czci Ducha Świętego i bł. ojca Alojzego w int. wszystkich Parafian, Gości i Dobrodziejów naszej parafii o umocnienie wiary, miłość wzajemną, pokój w sercach, ufność i radość życia (db)
        2. Za zmarłych budowniczych naszego kościoła, wszystkich ++ parafian oraz wszystkich polecanych w wypominkach w czasie Wielkiego Postu
15.00 – nabożeństwo majowe
16.00 – W int. Hanny Natalii Roter w dniu przyjęcia sakramentu chrztu świętego, jej rodziców Eweliny i Andrzeja, siostry Zosi oraz rodziców chrzestnych i całej rodziny (db)

Poniedziałek (1.06.2020) – ODPUST W SANKTUARIUM MBTP – Najświętszej Maryi Panny, MATKI KOŚCIOŁA
7.30 – różaniec w int. całej naszej Parafii i Ruchu Szensztackiego
8.00 – Msza św. w Sanktuarium – …………………………………………………………………………..
18.00 – różaniec w int. całej naszej Parafii i Ruchu Szensztackiego
18.30 – 1. W int. wszystkich członków Ruchu Szensztackiego, naszych Sióstr, a także ich Rodzin i wszystkich pielgrzymów nawiedzających Sanktuarium Wieczernik
           2. W int. Ewy Danielewicz o łaskę szybkiego powrotu do pełni zdrowia oraz za całą jej Rodzinę (db) a także za + jej siostrę Emilkę i ++ z pokrewieństwa (intencja ofiarowana przez koleżanki I kolegów z klasy VII b SP TAK w Opolu)

Wtorek (2.06.2020)
7.30 – różaniec w int. całej naszej Parafii
8.00 – ……………………………………….…………………………………………………………………………..
18.00 – różaniec w int. całej naszej Parafii
18.30 – Za + ciocię Marię Wiescholek w 30 dzień po śm., + jej męża Józefa, ++ z pokrewieństwa I dusze w czyśćcu cierp.

Środa (3.06.2020) – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy
7.30 – różaniec w int. całej naszej Parafii
8.00 – Za + syna Aleksandra w 5 r. śm., ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćci cierp.
18.00 – różaniec w int. całej naszej Parafii
18.30 – Za + ojca Franciszka Czecha, + matkę Reginę, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierp.