Szkoła Maryi w Winowie

Jeszcze w tym miesiącu w parafii naszej odbędzie się pierwsze spotkanie formacyjne w ramach Szkoły Maryi (sesja jesienna filii opolskiej w Winowie). Szkoła Maryi to formacja dla każdego, kto pragnie pogłębić swoją wiarę i żyć pełnią życia chrześcijańskiego. Spotykamy się 4 do roku - na trzech sesjach weekendowych i sesji letniej.

Sesja zaczyna się w piątek 22 listopada rejestracją od 17.00 i Mszą Świętą o 18.00, a kończy w niedzielę 24 listopada świadectwami o 15.00.
Adres ul. ks. Franciszka Duszy 7, kościół Ducha Świętego.

Podczas sesji zapewniamy opiekę nad dziećmi od 3 lat. Są opcje noclegowe. Osoby miejscowe zapraszamy do przyjęcia na nocleg uczestników i posługujących, którzy przyjadą z innych miast. Jest to wspaniała możliwość integracji i poznania ludzi odbywających formację na Szkole Maryi.
Zachęcamy do przywiezienia domowych wypieków do rozmów przy herbacie w czasie wolnym.

Na sesję prosimy wziąć Pismo Święte, różaniec, ulubiony kubek, zeszyt i długopis.

Numery kontaktowe:
694 049 770 Agnieszka
666 935 090 Alicja
Czekamy na Was!
Prosimy o uzupełnienie formularza, który znajduje się tutaj: 

https://docs.google.com/forms/d/1o6Mc4_9obYDe2VbZFpYRHbTwog4J_N1-saSFeyBxgyk/viewform?fbclid=IwAR3X95_f2R6Mog8Qv6OdsNgy50_iixS1ZH-cedXXR8PVzZRnEgCVhHkC_To&edit_requested=true