Nabożeństwa różańcowe

Październik, a wraz z nim modlitwa różańcowa. Intencji do modlitwy jest bardzo wiele: o zdrowie, o wiarę, o zgodę w rodzinie, o miłość, o pokój na świecie. Miesiąc październik jako miesiąc poświęcony Matce Bożej jest więc wspaniała okazją do wspólnej modlitwy różańcowej. W tym roku jesteśmy zaproszeni, a właściwie poproszeni, aby modlić się w intencji dzieł misyjnych.

Jeśli to możliwe zapraszam na nabożeństwa różańcowe: każdego dnia pół godziny przed Mszą świętą oraz we wtorek o 18.00 w sanktuarium i w niedzielę w ramach nabożeństwa popołudniowego o 15.00. Jeśli praca uniemożliwia udział w nabożeństwach zapraszam do wspólnej modlitwy w rodzinach. Choćby tylko jedna dziesiątka.

Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele:

Niedziela: 15.00
Poniedziałek: 18.00
Wtorek: 6.30 i 18.00 (sanktuarium)
Środa: 18.00
Czwartek: 18.00
Piątek: 18.00
Sobota: 7.00