Droga Małżeńska

6 października 2019 r. odbędzie się Diecezjalny Dzień Przymierza, który w tym roku będzie miał szczególny przebieg – po uroczystej Mszy św. podczas której będziemy dziękować Bogu za dar przymierza miłości z Maryją, zostanie otwarta i poświęcona Droga Małżeńska.

Program:

     10.30 Eucharystia 
          Poświęcenie DROGI MAŁŻEŃSKIEJ
          Agapa
    14.00 Różaniec Św. – Dziękujemy Ci Maryjo!

Droga Małżeńska jest projektem duszpasterskim dla małżeństw i rodzin przygotowanym przez rodziny szensztackie z naszej diecezji. Droga ma formę ścieżki edukacyjno-medytacyjnej przygotowanej wokół Sanktuarium Matki Bożej Trzykroć Przedziwej, która może być wspaniałą pomocą w budowaniu, odnowie czy pogłębieniu życia małżenskiego i rodzinnego.

Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w uroczystości członków Ruchu Szensztackiego z całej diecezji, mieszkańców Opola, pielgrzymów, rodziny, sympatyków i wszystkich Winowian.

Animatorzy diecezjalni i wspólnota Sióstr Szensztackich