Spotkanie Kobiet

W sobotę 9 października odbędzie się kolejne spotkanie kobiet, o znamiennej nazwie: Sobotnie Rozmowy Kobiet. Gościem spotkania będzie p. Iza Antosiewicz, zaś problematyką będzie rozwój osobisty i wychowanie dzieci. Spotkania te cieszą się dużą popularnością, w związku z czym, aby móc uczestniczyć w tym spotkaniu, potrzeba się zapisać. Zapisy u s. Eweliny (577 894 658), do środy 6 października.

Program spotkania:
15.00 - Msza Święta w kościele pw. Ducha Świętego w Winowie
16.00 - 20.00 - spotkanie z Izą Antosiewicz

KIlka słów o Izie Antosiewicz: żona z ponad 25 letnim stażem, mama trójki dorosłych, szczęśliwych dzieci, wykrywacz i rozwijacz talentów, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, autorka książki dla rodziców: "Nakarm, naucz i puść wolno. Jak wychować dzieci na szczęśliwych dorosłych".

Będzie oczywiście spotkanie ze sobą przy kawie i słodkościach oraz możliwość zakupienia książki Izy! Polecam! Przygotujcie się!