Kolejne zmiany...

Po kilku dniach bez Mszy świętej w naszym parafialnym kościele, po wczorajszej Niedzieli Chrztu Pańskiego, serdecznie zapraszam w tym tygodniu (od 11 stycznia) do naszego kościoła na Msze święte oraz modlitwę różańcową. Msze będą odprawiane w zwyczajnych godzinach, czyli od poniedziałku do piątku o 18.00; w sobotę o 7.30. W tych dniach będą mnie zastępować: w poniedziałek - ks. Andrzej Demitrow; od wtorku - księża z parafii św. Józefa ze Szczepanowic.

Chcę również zapewnić wszystkich, że w tych dniach odprawiam również Msze święte na plebanii, zawierzając dobroci Boga całą naszą Parafię i naszych Przyjaciół. Wierzę, że Bóg jest naszym ratunkiem i pomocą; On jest naszym pokojem i pojednaniem.

Wszystkich, którzy mają możliwość uczestnictwa we Mszy świętej, zapraszam i proszę o modlitwę!
ks. prob. Eugeniusz