Aktualności...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich winowskich Parafian oraz modlących się w naszym kościele. W związku z tym, że w czwartek otrzymałem pozytywny wynik testu na Covid - 19, w porozumieniu z Kurią w Opolu, podjąłem decyzję, że w dni powszednie nie będą odprawiane Msze święte w naszym kościele (do odwołania). Jest mi z tego powodu przykro, że wielu Parafian i tych, którzy codziennie uczestniczą we Mszach świętych w Winowie, również online, będą pozbawieni tej możliwości.

Według zaleceń Sanepidu, jeśli wszystko będzie dobrze, zostanę w izolacji na plebanii do soboty 16 stycznia. Również nasze drogie Siostry są w kwarantannie (niektóre do 11 stycznia, inne do 16 stycznia).

Jeśli idzie o niedzielę 10 stycznia, Msze święte będą odprawiane w normalnym porządku, czyli o 8.00; 10.30, 12.00 i 16.00. Eucharystie odprawi i kazanie wygłosi ks. Mateusz Buczma.

Według zaleceń Sanepidu, kościół został przewietrzony oraz zdezynfekowany w piątek, w godzinach porannych.

Codziennie w moim domu odprawiam Msze święte pamiętając o każdym z Was i bardzo proszę o modlitwę, abyśmy z pomocą Bożą, wspólnie z naszymi Siostrami mogli wrócić do pełni zdrowia i posługiwać w naszym kościele i sanktuarium. 

Niech dobry Bóg każdego z Was prowadzi i + błogosławi! 
ks. prob. Eugeniusz